Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka leśna Pluszkiejmy

Pluszkiejmy, warmińsko-mazurskie

  • 222 222 zł
  • 3 251 m²
  • 68,35 zł/m²

Zdjęcie

Marcin

Skontaktuj się

Działka leśna Pluszkiejmy

Pluszkiejmy, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

222 222 zł

3 251 m²

68,35 zł/m²

Działka leśna Pluszkiejmy

Zaktualizowane: 19 maja 2026

222 222 zł 3 251 m² 68,35 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 222 222 zł (68,35 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: leśna, 3 251 m²
  •   kształt: trapez; teren pochyły, linia brzegowa
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z dostępem do jeziora Twoja oaza spokoju
Zdjęcia nie były w żaden sposób modyfikowane, miejsce jest piękne!

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odetniesz się od pędu życia i odpoczniesz w otoczeniu dzikiej natury? Ta działka z linią brzegową w Pluszkiejmach (Mazury Garbate) oferuje panoramiczny widok na jezioro Czarne oraz Puszczę Romincką, który zapiera dech w piersiach. Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na wodę i ścianę lasu, bez szumu samochodów i tłumu sąsiadów. (...)

Agent

Marcin

570 202...

570 202 070

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin

570 202...

570 202 070

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została