Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pluszkiejmy – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł123 m² 9 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi Pluszkiejmy Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko z budynkiem mieszkalnym oraz zabudową gospodarczą położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Mieruniszki(Pluszkiejmy + 17 km)

1 980 000 zł260 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:26 250 m²

Prezentowana nieruchomość to klimatyczny, urządzony z dbałością o szczegóły wolnostojący dom o powierzchni 260 m2. Położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Babki Oleckie

Babki Oleckie(Pluszkiejmy + 24 km)

669 000 zł163 m² 4 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 163 m2, położony w zaciszu miejscowości Babki Oleckie, gmina Olecko. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czarne

Czarne(Pluszkiejmy + 10 km)

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w miejscowości Czarne, gmina Filipów, nad jeziorem Rospuda, filipowska strefa ciszy. Natura 2000. Na prezentowanym terenie postawione są dwa domki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skocze

Skocze(Pluszkiejmy + 17 km)

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 624 m²

Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni użytkowej około 175 m2, położony na Mazurach "garbatych" w miejscowości Skocze, gm. Gołdap. Dom posadowiony jest na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Świętajno

Świętajno(Pluszkiejmy + 35 km)

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalny typu bliźniak o powierzchni ok. 62 m2., parterowy z użytkowym poddaszem, o następującym układzie pomieszczeń: na poziomie parteru - kuchnia, oraz 2 pokoje, na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Filipów

Filipów(Pluszkiejmy + 17 km)

750 000 zł109,72 m² 6 835,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Filipów - miejsce, gdzie codzienność zaczyna toczyć się w rytmie natury, a jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę do komfortowego życia lub prowadzenia dochodowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wronki

Wronki(Pluszkiejmy + 35 km)

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż dom położony pod lasem, na ładnej działce o powierzchni 5200 m2 - Wronki, gmina Świętajno. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie(Pluszkiejmy + 16 km)

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 554 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 142 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom został wybudowany z cegły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żytkiejmy

Żytkiejmy(Pluszkiejmy + 15 km)

1 000 000 zł739 m² 1 353,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zostań właścicielem domu oraz firmy produkującej znicze , rodzinna firma Z wieloletnią tradycją! żytkiejmy! Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę domu na sprzedaż w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gołdap

Gołdap(Pluszkiejmy + 11 km)

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wyjątkowy Dom w Gołdapi Komfort, natura i Piękne Widoki! Zapraszamy Państwa do poświęcenia uwagi nieruchomości, która pod każdym względem na to zasługuje! Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pluszkiejmy

Pluszkiejmy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Niepowtarzalna okazja nabycia uroczego domu oddalonego jedynie 200 metrów od brzegów malowniczego Jeziora Czarnego w Pluszkiejmach! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dom z 2015.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij